Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Голова Державної архівної служби України в Урядовому контактному центрі

10 липня 2018 року Урядовий контактний центр відвідала Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова та завідувач кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор історичних наук Марина Палієнко.

Виконуючий обов’язки директора установи Олена Антоненко подякувала Тетяні Барановій за неодноразове відвідування Урядового контактного центру та поінформувала про зміни, які відбулися у роботі Центру. Зокрема, запровадження web-комунікації з використання Skype-зв’язку для осіб з порушенням функцій мовлення та слуху.

Гості Центру розповіли про визначну подію для всіх архівістів України – документи Національного архівного фонду України вперше включено до Міжнародного реєстру програми ЮНЕСКО «Пам’ять світу». Голова Укрдержархіву відповіла на звернення громадян щодо питань наведення відомостей про участь у бойових діях в період Другої світової війни, загибель та місце поховання родичів; граничних строків зберігання документів з кадрових питань (особового складу); можливого місця зберігання документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих підприємств (установ, організацій).

Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова та виконуючий обов’язки директора
Урядового контактного центру Олена Антоненко під час зустрічі

Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова і завідувач кафедри архівознавства Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор історичних наук Марина Палієнко в Урядовому контактному центрі