Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

На прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України з громадянами спілкувався заступник Голови Держгеодастру Олександр Краснолуцький

Нещодавно, під час засідання Громадської ради при Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, Голова Держгеокадастру Роман Лещенко пообіцяв «безпрецедентну відкритість для громадськості» в частині, що стосується розробки законодавства з питань земельних відносин та можливостей громадського моніторингу. У цьому контексті він наголосив, що системі потрібний зворотний зв’язок.

Саме такий зв’язок відбувся під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України 30 червня цього року за участю заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олександра Краснолуцького. Урядовий контактний центр забезпечував проведення прямої телефонної лінії.

Олександр Краснолуцький спілкувався з громадянами на теми: отримання кадастрового номеру на земельну ділянку, дозволів на розроблення проектів землеустрою,  сприяння у розробленні зазначених проектів тощо.

Так, жителька Луганської області  просила відобразити земельну ділянку з кадастровим номером на Публічній кадастровій карті. Прозвучало нарікання заявника з Львівської області на відмову у дозволі на розроблений проект землеустрою.

Заявниця з м. Запоріжжя поскаржилася на бюрократичну тяганину щодо розроблення проекту землеустрою на ділянку, яка почалася з травня 2015 року і до цього часу продовжується. Причину відмови мотивують тим, що не встановлено набуття права на пай із земель державної власності, хоча жінка має на цю ділянку кадастровий номер. Дозвонювачі з Сумської та Запорізької областей отримали роз’яснення від Олександра Краснолуцького, які задовільнили їх.

Очільник відомства пообіцяв громадянам, які звернулися на пряму телефонну лінію з питаннями, що потребують додаткового вивчення, відповісти письмово.

До речі, це остання лінія, яка відбулася у березні – червні поточного року. Всього у роботі прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів  взяли участь представники 19 міністерств, включаючи Держпродспоживслужбу та Держгеокадастр. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 17 червня затвердив графік проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів на липень – вересень цього року. Громадяни можуть ознайомитися з графіком за участю керівників центральних органів виконавчої влади на Урядовому порталі та веб-сайті Урядового контактного центру.