Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

На дзвінки громадян відповідав заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький

27 жовтня 2020 року Урядовий контактний центр у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства забезпечили проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України. З громадянами спілкувався заступник Міністра Тарас Висоцький.

Коло повноважень Мінекономіки надзвичайно широке, його діяльність носить багатогранний характер. З-поміж них це: сфера захисту прав споживачів, контроль за цінами, питання ліцензування, реалізація державної аграрної політики, зайнятість населення, трудові відносини тощо. 

Саме відповіді на ці та інші питання очікували отримати додзвонювачі цього дня від Тараса Висоцького. Телефонували з Чернігівської, Закарпатської, Житомирської, Харківської областей, а також з Хмельницького, Києва, Одеси.

Так, заявник з Овруцького району Житомирської області звернувся зі скаргою на чиновників, які після того, як місяць протримали документи (з 11 вересня по 13 жовтня) на виплату державної підтримки фермерського господарства, повернули заяву без розгляду. Заявник обурений такими діями, оскільки приймання документів завершилося 10 жовтня цього року та він втратив можливість отримати державну підтримку у розмірі 95 тис. грн. Тарас Висоцький обіцяв з’ясувати обставини справи найближчим часом та посприяти у вирішенні питання.

Житель Корюківського району Чернігівської області  просив звернути увагу міністерства на зростання цін на продукти харчування (молочні продукти, фрукти, овочі, м’ясо, рибу). Станом на 27 жовтня в продуктових магазинах села, де він проживає, ціни настільки високі, що він не може придбати необхідні продукти.

Додзвонювач з Лозівського району Харківської області повідомив про проблему, яку не вдалося вирішити, незважаючи на звернення в усі можливі інстанції. Він має у власності земельну ділянку для ведення сімейного фермерського господарства в розмірі 24,00 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Чернігівської сільської ради Лозівського району Харківської області. Дорога до ділянки заросла порослю лісопосадки з двох сторін, що унеможливлює проїзд до неї сільськогосподарської техніки. А отже, й зривається осіння підготовка землі та весняна кампанія. Власник ділянки просив  сприяти у наданні дозволу на прочистку дороги. Заступник Мінстра Тарас Висоцький взяв на контроль розгляд звернення, яке було зареєстровано.

Заявників цікавили питання введення фіскальних чеків при покупці товарів, а також вони надавали пропозиції, зокрема стосовно організації карантинних майданчиків для тварин, яких перевозять на експорт, на прикордонних переходах. Жителька Хмельницького запропонувала розглянути питання щодо недоцільності переведення в подальшому стрілки годинників, оскільки це негативно впливає на стан здоров’я.

Киянин просив надати письмове роз’яснення щодо наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 13.10.2016 року № 1747 стосовно міжповірочних інтервалів засобів обліку. Консультація, надана заступником Міністра, настільки задовільнила його, що він відмовився від письмової відповіді.

Живе спілкування підвищує ефективність обміну інформацією між громадянами і владою, дозволяє знизити соціальну напругу та вселяє надію на покращення життя і добробуту українців.