Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

На питання громадян під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України відповідав майже весь керівний склад Міндовкілля

6 жовтня цього року Урядовий контактний центр забезпечував спілкування громадян з представниками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.  Маючи вже досвід такої комунікації в умовах загальнонаціонального карантину, команда Міндовкілля взяла участь у проведенні лінії майже всім складом керівництва. На дзвінки громадян за безкоштовним номером урядової «гарячої лінії» 1545 відповідали: перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець, а також заступники Міністра Михайло Хорєв та Роман Шахматенко.

Ефективним кроком до підвищення екологічної культури населення, запорукою соціальної згуртованості влади та громадськості стали так звані екологічні толоки, проведені за ініціативи Міндовкілля у Всесвітній день прибирання 19 вересня. Керівництво Міністерства разом із сотнями свідомих українців прибирали сміття у різних куточках нашої країни. Адже громадяни України все більше усвідомлюють, що потрібно жити не в забрудненому сміттям та  шкідливими викидами навколишньому природному середовищі, а у здоровому екологічно чистому довкіллі.  

Тому додзвонювачів на пряму лінію переважно турбували питання викидів забруднених речовин в атмосферне повітря, несанкціонованих сміттєзвалищ, припинення вирубки лісів тощо.

Так, харків’янин звернувся з проханням взяти під особистий контроль ситуацію з Диканівськими очисними спорудами в м. Харкові та Харківським коксовим заводом, викиди від діяльності якого в атмосферу забруднюють навколишнє середовище.  

Заявниця з Козелецького району Чернігівської області вважає, що через відсутність води у водосховищі Калита-Гало горить очерет, що впливає на забруднення атмосфери. З відповіддю Держводагентства про недоцільність наповнення водою водосховища вона категорично не погоджується.

Житель Кодимського району Одеської області поскаржився на бездіяльність органів виконавчої влади, до яких він звертався, щодо незаконної вирубки лісу на території Кодимського лісгоспу в Одеській області. Заявник просив призначити перевірку лісгоспу та вжити заходів для припинення вирубки лісів на території Одеської області.

Не знайшов підтримки у місцевих депутатів та сільського голови заявник з Конотопського району Сумської області щодо ліквідації сміттєзвалища на території колишнього цегляного заводу в с. Бочечки. Зателефонувавши на пряму телефонну лінію з цього питання, він отримав детальні роз’яснення щодо вирішення питання.

Спілкування з командою Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України дозволило громадянам отримати детальні відповіді на широкий спектр питань, які їх турбували.