Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Напередодні державного свята – Дня Конституції України в Урядовому контактному центрі відбулися урочистості

26 червня цього року в Урядовому контактному центрі відбулося урочисте зібрання колективу, присвячене Дню Конституції України. У заході взяли також участь гості установи – волонтери підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

День Конституції України – одне з найважливіших свят нашої країни, поряд з Днем незалежності, до якого у колективі Урядового контактного центру ставляться з особливою повагою, шануючи символ нашої державності та національної єдності – Конституцію України!

Відкриваючи зібрання, директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва також привітала присутніх з Днем  кримськотатарського прапора.

До цих свят було приурочено відзначення ще однієї важливої події – вітання працівників  підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна», які завершили свою волонтерську місію: допомогу Урядовому контактному центрі у забезпеченні консультування громадян, що звертаються на урядову «гарячу лінію» з питань «COVID-19». Зворушливо прозвучали слова Ольги Холомєєвої: «Останній дзвінок від дозвонювача, остання консультація, надана одним з вас. Трохи сумно розставатися, чекаємо вас на подальшу співпрацю».

Протягом двох місяців працівники різних підрозділів підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виконували обов’язки консультантів урядової «гарячої лінії». Як відзначила директор Центру, завдяки майстерності, бажанню бути корисними для держави у непростий час боротьби з пандемією, громадяни отримали від волонтерів професійні консультації, роз’яснення, поради. Підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та усі 15 волонтерів були відзначені Подяками Урядового контактного центру.

За високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України були нагороджені Грамотами та Подяками працівники Урядового контактного центру. Гідно приймаючи виклики часу, у Центрі було організовано чітку роботу щодо приймання звернень громадян на урядову «гарячу лінію» у цілодобовому режимі, незважаючи на карантинні обмеження.

 Колектив установи і надалі продовжує виконувати свою почесну місію – допомоги людям.