Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Навчальний семінар щодо медичної реформи

У порядку інформування громадськості Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом  на своїй сторінці у Facebook було відзначено, що з 2 квітня стартує кампанія з обрання свого лікаря (сімейного, терапевта, педіатра). За його словами, кожна людина має обрати спеціаліста, якому буде довіряти. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, відповідну підготовчу роботу проведено: затверджені необхідні документи, електронна система охорони здоров’я успішно пройшла всі випробування, ухвалено низку нормативних актів для впровадження змін в охороні здоров’я, призначено Голову Національної служби здоров’я, активно триває комунікаційна кампанія та підготовка медичних закладів.

Саме з цього приводу 29 березня 2018 року в Урядовому контактному центрі було організовано спільно з Міністерством охорони здоров’я  навчальний семінар  «Медична реформа». У семінарі взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, виконуючий  обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко, координатор EHealth Світлана Котляревська, представники Міністерства охорони здоров’я та  працівники урядової «гарячої лінії».

Важлива роль в інформаційному супроводі реформи покладається на урядову «гарячу лінію». Виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко під час семінару акцентувала увагу на тому, що урядова «гаряча лінія» працює відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 р. № 898 «Про взаємодію органів виконавчої влади, Секретаріату Кабінету Міністрів України та державної установи «Урядовий контактний центр», а також виконує окремі доручення Уряду з питань впровадження урядових реформ.

У зв’язку зі стартом кампанії з вибору лікаря первинної допомоги Урядовий контактний центр з 2 квітня  розпочинає роботу за новим напрямком:  консультування громадян за телефоном урядової «гарячої лінії» 1545 з питань медичної реформи.

Заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк зазначив, що реформування первинної ланки охорони здоров’я відбуватиметься відповідно  до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», що означає: «гроші підуть за пацієнтом». Павло Ковтонюк та  представники МОЗ  відповіли  на актуальні  питання сьогодення, які потенційно можуть цікавити громадян під час реалізації реформи.  Всього було розглянуто понад 20 прогнозних питань, що стосуються впровадження медичної реформи в Україні. Павло Ковтонюк наголосив, що немає кінцевої дати підписання декларації між пацієнтом та сімейним лікарем.

Підсумовуючи результати навчального семінару, виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко зазначила, що питання, які виникатимуть у громадськості під час фактичного перебігу медреформи та відповіді на них, будуть доповнюватися протягом її реалізації.

Міністерство охорони здоров’я також задіє інші інформаційні ресурси та інструментарії для консультування громадян щодо запровадження медичної реформи, у тому числі «гарячу лінію»  Міністерства 0 800 801 333.

Заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк надає роз’яснення щодо реформування первинної ланки медичної допомог

Виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко оголосила про новий напрямок роботи Центру:
консультування громадян за телефоном урядової «гарячої лінії» з питань медичної реформи

Учасники навчального семінару