Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

В Урядовому контактному центрі відбулось навчальне заняття щодо питань децентралізації

Децентралізація як основа змін у державі забезпечить стабільність і подальше економічне зростання. На цьому неодноразово наголошував Глава Уряду.

Об’єднання територіальних громад є найпершим етапом загальної реформи з децентралізації влади і одним з елементів реформи адміністративно-територіального устрою, що є основою для подальшого впровадження реформи. Важлива роль в інформаційному супроводі реформи покладається і на урядову «гарячу лінію». Саме для того, щоб бути в курсі усіх оновлень законодавства, нормативно-правової бази та останніх досягнень у процесі децентралізації влади, 19 вересня 2018 року в Урядовому контактному центрі був організований спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України навчальний семінар «Децентралізація: об’єднані територіальні громади». У семінарі взяли участь начальник відділу з питань адміністративно-територіального устрою Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Микола Рубчак, головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими органами влади Мінрегіону Людмила Поп’юк, заступник директора – начальник організаційно-аналітичного управління Урядового контактного центру Лілія Нікітіна, працівники Урядового контактного центру.

Учасники навчального семінару