Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Подяка за прогнозні дослідження

В Урядовому  контактному   центрі  систематично проводяться прогнозні дослідження з актуальних питань державної політики шляхом опитування заявників, які звернулися  на урядову «гарячу лінію» по телефону 1545 та через веб-сайт Центру www.ukc.gov.ua. За їх результатами готуються інформаційно-аналітичні матеріали для подання Секретаріатові Кабінету Міністрів України, відповідним органам виконавчої влади згідно з їх компетенцією.

Активна співпраця Центру з представниками міністерств: консультації, обговорення анкет прогнозних досліджень підтверджує, що сфери діяльності органів виконавчої влади потребують детального вивчення, а також моніторингу  змін у процесі їх реформування. Результати прогнозних досліджень викликали затребуваність міністерств на  дослідження з таких питань: субсидії, верифікація отримувачів соціальної допомоги, охорона здоров’я, реформування системи правоохоронних органів, освіта тощо.

З 2013 року проведено майже 40 прогнозних досліджень. Так, наприкінці  2017 року здійснено дослідження на тему «Актуальні проблеми дошкільної освіти України» та аналітичний звіт надіслано Міністерству освіти і науки України. Управління з питань інформаційної політики та комунікацій міністерства висловило вдячність Урядовому контактному центру за отримані аналітичні дані. У листі було наголошено, що сьогодні вони використовуються МОН для розробки комунікаційної кампанії щодо побудови нової української школи та медіа-планів міністерства. Крім того, висновки та рекомендації цього дослідження враховуються під час спілкування фахівців і керівництва МОН з представниками ЗМІ та громадськості з метою побудови конструктивного діалогу з громадянами.

Дякуємо Міністерству освіти і науки за співпрацю і сподіваємось на подальший розвиток стосунків в рамках спільних проектів.