Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова «Гаряча лінія» для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– «Гаряча лінія» з питань Міністерства оборони України

– «Гаряча лінія» із соціальних питань

– «Гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

– лінія довіри РНБО з питань контрабанди та корупції на митниці

– «Гаряча лінія» з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій

– «Гаряча лінія» Міндовкілля на зв’язку з питань захисту довкілля та природних ресурсів України

– «Гаряча лінія» з питань безпеки дітей в Інтернеті
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

В Урядовому контактному центрі відбулося семінарське заняття щодо повноважень Державного бюро розслідувань

5 червня 2019 року в Урядовому контактному центрі під головуванням директора установи Ольги Холомєєвої відбулося семінарське заняття на тему «Державне бюро розслідувань: повноваження, підслідність та взаємодія з Урядовим контактним центром».

Захід, у якому взяли участь перший заступник директора Центру Олена Антоненко, заступник директора – начальник управління організаційно-аналітичної роботи Лілія Нікітіна, співробітники установи, було організовано у рамках проведення в Центрі на постійній основі навчальних лекцій, семінарів, тренінгів для підвищення професійного рівня працівників. На семінарське заняття був запрошений слідчий Державного бюро розслідувань Євгеній Сльота.

За його словами, Державне бюро розслідувань (Бюро) – новий правоохоронний орган, створений для боротьби зі злочинами високопосадовців. Мета цього органу – притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси.

З початком роботи Бюро у листопаді 2018 року функції досудового розслідування перейшли від прокуратури до Бюро, а за прокуратурою залишилася функція нагляду. Євгеній Сльота надав роз’яснення щодо повноважень Національного антикорупційного бюро (Національне бюро) та Бюро, акцентувавши увагу на їх різниці. Ця інформація є дуже важливою для працівників Центру, які забезпечують приймання звернень, попереднє опрацювання та надсилання їх на розгляд органам виконавчої влади відповідно до компетенції, у тому числі – Національному бюро та Бюро. Крім того, знання, отримані на семінарі, необхідні для надання заявникам консультацій та довідкової інформації, що стосуються роботи зазначених органів.

У ході семінарського заняття учасники дізналися, зокрема, у чому полягає різниця між завданнями детективів Національного бюро та слідчих Бюро; які дані необхідні для відкриття кримінальної справи; про порядок внесення відомостей про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Лектор також наголосив на можливості для громадян звертатися цілодобово до чергового слідчого Бюро, який приймає звернення про злочини.