Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Зустріч робочої групи провідних виробників системних рішень в сфері громадської безпеки з впровадження Системи 112 в Україні

12 червня 2018 року у Києві, в Hi Tech Office Ukraine, відбулася зустріч робочої групи провідних виробників системних рішень в сфері громадської безпеки з впровадження Системи 112 в Україні за участю представників HiTech Office Ukraine, Міністерства внутрішніх справ України, МонТекс, WiseIt, операторів мобільного зв’язку Водафон, Київстар, ПАТ «Укртелеком», а також ГО «Виклик 112», IDLO, Hilgrup. У зустрічі взяла участь виконуючий обов’язки директора державної установи «Урядовий контактний центр» Олена Антоненко.

На заході компанією МонТекс було презентовано матеріали на тему «Досвід створення єдиної оперативно-диспетчерської служби 103 в Дніпропетровській області». Під час презентації були окреслені питання: загальні принципи організації служби 103 в регіоні; інтеграція з іншими системами тощо.

Виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко акцентувала увагу присутніх на питаннях щодо розширення можливостей даної системи екстреної допомоги населенню з урахуванням потреб громадян з обмеженими можливостями.

Також було обговорено пропозиції з боку операторів мобільного зв’язку з приводу найбільш оптимальної технічної і юридичної організації взаємодії зі службою 112. Представники підрозділу 112 МВС України доповіли про поточні події у системі екстреної допомоги населенню за єдиним безкоштовним телефонним номером виклику екстрених служб 112.

За результатами зустрічі було вирішено включити до складу робочої групи представників державної установи «Урядовий контактний центр» та попередньо визначено дату для наступної зустрічі робочої групи – 26 червня 2018 року.

Виконуючий обов’язки директора державної установи «Урядовий контактний центр» Олена Антоненко
під час робочої зустрічі в Hi Tech Office Ukraine.