Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України

7 липня 2020 року відбулася пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького. Організацію проведення лінії спільно з Мінекономіки забезпечував Урядовий контактний центр.

Тарас Висоцький відповідає в Міністерстві за питання аграрного сектору. Напередодні, 6 липня, відбулася нарада під його головуванням з профільними асоціаціями, на якій було представлено проект державної підтримки АПК на 2021-2023 роки за ключовими напрямами. За його словами, програми підтримки аграріїв на наступні три роки адаптували до нових умов та потреб виробників, додавши такі напрями, як страхування врожаю, підтримка нішевого та органічного виробництва, бджільництва. Продовжує діяти фінансова підтримка сільськогосподарських виробників шляхом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, придбаних за власні або за кредитні кошти.

Так, наприклад, заявниця з Кіровоградського району Кіровоградської області просила надати роз’яснення щодо одержання дотації на утримання великої  рогатої худоби (ВРХ) і які для цього потрібні документи. Дозвонювач з м. Дніпро просив вирішити питання щодо можливості здійснювати свою професійну діяльність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2017 р. № 97 «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал», оскільки зараз він працює на підставі отриманого у 2018 році свідоцтва відповідно до Методики польового оцінювання насіннєвих посівів соняшнику та ріпаку.

Дісталося «на горіхи» посадовим особам Держпродспоживслужби за бездіяльність від дозвонювачів з Києва та Харкова.

Фахові консультації отримали  громадяни під час спілкування з Тарасом Висоцьким не тільки з проблемних питань сільського господарства, а й з широкого спектру інших питань, що стосуються повноважень Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Активність та соціальну відповідальність виявили окремі громадяни, які скористалися можливістю прямого спілкування з представником влади. Так, харків’янин надав пропозицію запровадити  проект «Україна – горіховий гай», метою якого є висаджування горіхових алей в 500 об’єднаних територіальних громадах України. Дозвонювач з м. Вільногірськ Дніпропетровської області запропонував активізувати розвиток державно-приватного партнерства в сфері інноваційної діяльності, що дозволить забезпечити зайнятість науковців-винахідників і фрілансерів в Україні. З приводу запровадження програми «Оазис благополуччя» поділився своїми думками житель м. Фастів Київської області.

Перерв у дзвінках на пряму телефонну лінію у цей день не було. «Чергування» заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького видалось плідним і цікавим.