Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова «Гаряча лінія» для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– «Гаряча лінія» з питань Міністерства оборони України

– «Гаряча лінія» із соціальних питань

– «Гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

– лінія довіри РНБО з питань контрабанди та корупції на митниці

– «Гаряча лінія» з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій

– «Гаряча лінія» Міндовкілля на зв’язку з питань захисту довкілля та природних ресурсів України

– «Гаряча лінія» з питань безпеки дітей в Інтернеті
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

На прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України з громадянами спілкувалися представники Міністерства культури та інформаційної політики

20 жовтня цього року Урядовий контактний центр забезпечував проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів за участю Міністерства культури та інформаційної політики (МКІП).

З громадянами спілкувалися представники МКІП: в.о.генерального директора Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної  безпеки Ганна Красноступ та т.в.о керівника експертної групи з державної мови Директорату взаємодії Оксана Бабінець.

В одному із своїх інтерв’ю очільник Міністерства Олександр Ткаченко акцентував увагу на осучасненні, інтеграцї нових підходів у галузі мистецької освіти. «Хотілося, щоб люди, які випускаються з наших вишів чи мистецьких шкіл, не просто працювали за фахом, а мали де працювати», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики.

Як і під час попередньої прямої лінії, яка проходила у червні цього року за участю Міністерства культури та інформаційної політики, громадяни зверталися переважно з питань культурно-мистецької освіти.

Скористалася можливістю почути наживо відповідь безпосередньо від керівництва МКІП жителька Хмельницької області. Вона повідомила, що є опікуном неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, 2006 року народження. Дівчина навчається у Київському державному хореографічному училищі. Заявниця відмовляється сплачувати добровільні внески до закладу та надавати кошти для придбання подарунків. З цієї причини, на її думку, вона позбавлена можливості отримувати з сайту навчального закладу інформацію щодо процесу навчання та сповіщень для батьків.

Киянка (одинока мати, виховує дитину 2005 року народження) працює у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Жінка  поскаржилася на невиплату заробітної плати за вересень 2020 року. Замість матеріальної допомоги їй пропонують нарахувати компенсацію за невикористану відпустку на дитину. Також вона просила вжити заходів для вчасного забезпечення опалення у зазначеному навчальному закладі. 

Як відомо, 1 жовтня 2020 року стартував загальнонаціональний конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України. Міністерство культури та інформаційної політики запросило до обговорення заклади вищої освіти, академічну та мистецьку спільноти, засоби масової інформації та всіх небайдужих громадян. Приймання матеріалів для участі в конкурсі триватиме до 1 листопада.

З цього питання дзвінків на пряму телефонну лінію не було, втім  полтавчанка звернулася з пропозицією стосовно нової редакції Державного Гімну України. Зокрема, вона запропонувала замінити рядки: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» і «Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці» на інші. На думку заявниці, зміст слів є пророчим, оскільки тривалий період йдуть воєнні дії, де гинуть громадяни України.

По завершенню прямої телефонної лінії, представники Міністерства відзначили громадянську активність додзвонювачів, а також домовилися, що рішення і відповідні дії на основі отриманої інформації мають бути оперативними та ефективними.