Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Семінарське заняття в Урядовому контактному центрі щодо вступної кампанії у 2020 році

23 червня 2020 року в Урядовому контактному центрі відбулося семінарське заняття на тему «Роз’яснення законодавства щодо вступної кампанії у 2020 році». У заході взяли участь представники Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Анжеліка Кернична та Віталій Носок і радник Міністра освіти і науки Роксолана Швадчак, а також працівники Урядового контактного центру.

Семінар відкрила заступник директора з навчання, розвитку і мотивації персоналу Центру Маріанна Вільшинська. З метою надання якісних консультацій заявникам, що звертаються на урядову «гарячу лінію», спеціалісти Міністерства освіти і науки ознайомили працівників Центру із законодавством щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, розглядалися питання стосовно порядку реєстрації та участі в ЗНО, підготовки до вступу на базі повної загальної середньої освіти, навчання за кошти держбюджету, а також зарахування на контракт.

Окрема увага була акцентована на роз’ясненнях щодо змін, які чекають на вступників із тимчасово окупованих територій вже цього року та як мешканці цих територій зможуть вступити до університетів без ЗНО.

Порушені під час семінарського заняття питання викликали зацікавленість та активність в їх обговоренні працівників Урядового контактного центру, що свідчить про актуальність і своєчасність розгляду теми.