Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Урядовий контактний центр надає онлайн-підтримку громадянам в месенджерах

Урядовий контактний центр 8 жовтня цього року оголосив  про можливість консультування громадян через популярні месенджери: Viber та Telegram. Окрім традиційних способів звернення на урядову «гарячу лінію» за телефоном 1545 та через «особистий кабінет» на веб-сайті Урядового контактного центру, Урядовому порталі та Офіційному інтернет-представництві Президента України, тепер громадяни мають змогу звернутися до Урядового контактного центру через месенджери.

Консультації в чаті мають здешевити вартість одного звернення для бюджету у порівнянні із телефонними дзвінками, а також дозволяють скоротити час на отримання заявниками відповіді на типові питання. Також заявники можуть наприкінці діалогу у чатах оцінити якість надання консультації. Мотивація консультантів прив’язується до якості наданих консультацій, відповідно до стандарту ведення діалогу.

З початку 2020 року співробітники Урядового контактного центру надавали відповіді на питання громадян у чатах, працюючи у режимі пілотного проекту.

«Дякуємо нашому технологічному партнеру – компанії Middleware за консультування та допомогу при запуску пілотного проекту, – наголосила  Ольга Холомєєва, керівник державної установи «Урядовий контактний центр». – Ми розглядаємо можливість і в подальшому використовувати технології Middleware для розвитку Урядового контактного центру». 

«Поступово ми не лише запровадимо текстові консультації громадян в онлайн-чатах, але і зможемо повноцінно надавати інформацію щодо етапів і результатів розгляду звернень громадян», – підкреслила перший заступник директора державної установи «Урядовий контактний центр» Олена Антоненко.

Технології Middleware – Corezoid Process Engine, Sender Communication Engine, Deepmemo Rules Engine, Control.Events  дають можливість будувати боти для месенджерів, а також налаштувати робоче місце оператора для консультацій через Viber, Telegram, Facebook, Apple Business Chat, Google Business Messages, віджети на сайтах та будь-які інші канали, якими зручно користуватись громадянам.

Сергій Даниленко – віце-президент компанії Middleware Inc. та Ольга Холомєєва –директор Урядового контактного центру