Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Проведено пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України за участю представників Міністерства у справах ветеранів

14 жовтня наша країна вітала своїх воїнів з Днем захисника України. 13 жовтня відбулася пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю представників Міністерства у справах ветеранів України. Символічно, що напередодні свята з учасниками бойових дій в АТО/ООС, членами їх сімей, вдовами загиблих учасників АТО на прямій лінії спілкувався перший заступник Міністра у справах ветеранів, командир 13-го батальону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, Герой України Олександр Порхун.
Йому допомагали: заступник директора директората соціального захисту – керівник експертної групи з питань надання статусів Руслан Кучук, генеральний директор директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації ветеранів Всеволод Стеблюк, генеральний директор директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветерана Костянтин Татаркін.
Додзвонювачів цікавили питання соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, висновків військо-лікарських комісій, забезпечення психологічної реабілітації, а також санаторно-курортного лікування тощо.
Багато хто чув про відновлення з 10 вересня 2020 року приймання заяв на отримання пільгового кредиту для учасників АТО та ООС на придбання житла. Тому просили надати роз’яснення, відповідні консультації з питань отримання житла.
Так, заявник – учасник АТО з Павлоградського району Дніпропетровської області, звернувся з проханням надати роз’яснення щодо порядку придбання житла, або, принаймні, його часткової оплати.
Дружина учасника бойових дій, особи з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни, з м. Ірпінь Київської області повідомила, що 14 серпня 2020 року її родина отримала рішення комісії Ірпінської міської ради з питань забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації для отримання житлового приміщення. Інформацію про номер черги щодо виплати компенсації для отримання житла їй не надали. Натомість порекомендували звернутись до Міністерства у справах ветеранів.
Жінка просила посприяти у виплаті субвенції (грошової компенсації на житлові приміщення) та пояснити, який номер у черзі на отримання зазначеної компенсації.
Вдова учасника бойових дій, проживає у м. Кропивницький, просила переглянути розмір пенсії, який вона отримує за чоловіка – особи з інвалідністю 1 групи. Чоловік загинув в Іловайську в 2014 році.
На неправомірні дії військо-лікарської комісії у м.Одеса поскаржився учасник бойових дій в АТО/ООС з м. Маріуполь.
З пропозицією щодо удосконалення санаторно-курортного лікування звернувся на пряму телефонну лінію заявник з м. Покровськ Донецької області – особа з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи. Він просив звернути увагу на те, що пройти санаторно-курортне лікування для осіб з інвалідністю внаслідок бойових дій є можливість лише у відомчих санаторіях Міністерства оборони України, перелік яких є обмеженим, а профіль медичної реабілітації не завжди підходить для лікування.
Перший заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун запевнив додзвонювачів, що за підсумками прямої телефонної лінії на питання, які потребують додаткового вивчення, будуть надані письмові відповіді.
А ми – пам’ятаємо про подвиги воїнів. Дякуємо їм щодня, а не лише в День захисника України.