Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова «Гаряча лінія» для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– «Гаряча лінія» з питань Міністерства оборони України

– «Гаряча лінія» із соціальних питань

– «Гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

– лінія довіри РНБО з питань контрабанди та корупції на митниці

– «Гаряча лінія» з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій

– «Гаряча лінія» Міндовкілля на зв’язку з питань захисту довкілля та природних ресурсів України

– «Гаряча лінія» з питань безпеки дітей в Інтернеті
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Проведено стратегічну сесію «На шляху до ґендерної рівності: врахування заключних зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок»

29-30 березня 2023 року відбулася стратегічна сесія «На шляху до ґендерної рівності: врахування Заключних зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок». Державну установу «Урядовий контактний центр» представляли заступник директора Мегей Сергій та начальник відділу обробки звернень з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству Черняк Альона.

Під час стратегічної сесії уповноважена з питань ґендерної політики Катерина Левченко повідомила, що обов’язкові Заключні зауваження Комітету допоможуть краще візуалізувати завдання політики, що спрямовані на забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Сабін Фрейзер Гюнеш, представниця ООН Жінки в Україні зазначила, що вітає намір Уряду України розробити дорожню карту щодо виконання Заключних зауважень до дев’ятої періодичної доповіді України, наданих Комітетом ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок. Сподівається, що дорожня карта допоможе всім учасникам мати чітке розуміння результатів, часових рамок, ролей та обов’язків.

З метою врахування отриманих рекомендацій, Міністерством соціальної політики вже здійснено аналіз чинної нормативно-правової бази. Водночас для повного виконання необхідне ефективне планування та узгодження формату подальших дій, що й було одним з ключових завдань заходу. Це підкреслила Уляна Токарєва, заступниця Міністра соціальної політики України.

У результаті стратегічної сесії представники і представниці центральних органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій напрацювали спільні пріоритети і визначили необхідні кроки для ефективного виконання Заключних зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок.

Захід організовано за підтримки ООН Жінки в рамках проєкту «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Embassy of Sweden in Kyiv та у співпраці з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.